Wróć do góry

O nas

Poznaj nas bliżej
Misja

Naszą misją jest wspieranie sportowców oraz klubów sportowych w zakresie wyboru najkorzystniejszych rozwiązań ubezpieczeniowych dostępnych na rynku a także edukacja całego środowiska sportowego w zakresie funkcji ubezpieczeń w świecie sportu.

15k

Ubezpieczonych
osób

+100

profesjonalnych
sportowców

+50

klubów
sportowych

1

Doświadczenie

Osoby tworzące SAFESPORT to byli sportowcy. Dzięki swojemu doświadczeniu doskonale wiedzą z jakim ryzykiem wiąże się uprawianie sportu i jak odpowiednio zabezpieczyć zdrowie zawodnika. Wiemy w jaki sposób funkcjonują kluby, jakie ryzyka czekają na nie w codziennym funkcjonowaniu i co zrobić by dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu je minimalizować. Jesteśmy praktykami a nie tylko teoretykami.

2

Specjalizacja

SAFESPORT to firma, która jest nastawiona na sport. Nasza działalność ubezpieczeniowa związana jest wyłącznie z rozwiązaniami dedykowanymi zawodnikom oraz instytucjom sportowym. Posiadamy w swojej ofercie odpowiednie rozwiązania ubezpieczeniowe i co najważniejsze dobieramy je dla każdego klienta indywidualnie.

Strategia

Od 4 lat w trosce o wasze bezpieczeństwo

3

Kompleksowość

Współpraca z SAFESPORT nie kończy się na podpisaniu umowy ubezpieczeniowej. Pomagamy klubom oraz zawodnikom przejść przez cały proces zgłoszenia szkody oraz wypłaty ewentualnego odszkodowania. Reagujemy na bieżące potrzeby klubu czy akademii.

O nas

Jan Szadura
Manager projektu
Safesport Ubezpieczenia Sportowe

Doświadczenie

Były sportowiec, przez wiele lat zawodnik Startu Lublin. W swojej krótkiej przygodzie z zawodowym sportem spędził dwa sezony na poziomie I ligi. Kontuzje znacząco utrudniły rozwój jako sportowca i zdecydowały o przedwczesnym zakończeniu “kariery”. Ciągle jednak pozostał blisko sportu, w 2018 został certyfikowanym trenerem przygotowania motorycznego.

Wykształcenie

Ukończył studia na kierunku Finanse i Rachunkowość z tematem pracy dotyczącym zarządzania ryzykiem. Przez blisko 5 lat pracował i zbierał doświadczenie zawodowe w pośrednictwie finansowym oraz najlepszych placówkach private bankingu w Warszawie.