To dzięki współpracy z partnerami biznesowymi możemy kompleksowo i profesjonalnie obsługiwać naszych klientów. Współpracę z naszymi partnerami opieramy przede wszystkim na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Wierzymy, że te wartości są kluczem do osiągnięcia sukcesu. Wierzymy, że partnerstwo biznesowe niesie za sobą obopólne korzyści. Rozumiemy je jako wiarygodne i przejrzyste relacje oparte na szacunku, zaufaniu, współpracy, wzajemnym zrozumieniu oraz otwartej komunikacji.

Na chwilę obecną naszymi partnerami są:
Unilink to największa multiagencja ubezpieczeniowa w Polsce. Unilink S.A. działa od 2010 roku i choć jest najmłodszą ogólnopolską agencją ubezpieczeniową w kraju, udało się jej osiągnąć pozycję lidera tego rynku. Firma koncentruje się na ubezpieczeniach komunikacyjnych i majątkowych a od ponad roku skutecznie rozwija również sprzedaż polis życiowych i zdrowotnych. Firma współpracuje z 6 000 agentów w całej Polsce.
UFFO to producent strojów sportowych, który działa na rynku od 2002 roku. Firma ubiera profesjonalne kluby sportowe, drużyny akademickie, firmy, koncerny czy drużyny amatorskie. Dzięki naszej współpracy możecie otrzymać specjalną zniżkę - wystarczy, że powołacie się na hasło SAFESPORT.