OFERTA SPECJALNA

PZU KOSZYKÓWKA

Analizując wasze potrzeby doszliśmy do wniosku, że potrzebujecie rozwiązania, które pozwoli wam ubezpieczyć kontrakt oraz ewentualne koszty poniesione na leczenie/rehabilitację. Z perspektywy zarządzania ryzykiem są to dwa z trzech
kluczowych ryzyk, które jako zawodowiec musisz ograniczyć. Oczywiście wszystko zależy od tego jak skonstruowany jest Twój kontrakt i to jak dużym zaufaniem darzysz Klub, który reprezentujesz jeżeli chodzi o ewentualne opłacenie Twojego leczenia i rehabilitacji.

W związku z tym przygotowaliśmy rozwiązanie, które pozwala na rezygnację z wypłaty świadczenia za % trwałego uszczerbku. Dlaczego zdecydowaliśmy się na taki ruch? Głównym argumentem była wysokość składki. PZU jest jedynym towarzystwem, które ma tak dobrze skonstruowane rozwiązanie przeznaczone do zabezpieczenia Twoich finansów w obliczu kontuzji. Ta dodatkowa składka, którą musieliście płacić za wysokie świadczenie za każdy % doznanego trwałego uszczerbku nie zawsze przekładała się na wypłatę świadczenia.

Więcej informacji o ofercie znajdziesz w naszej prezentacji:

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą

Imię i Nazwisko:

Adres:

PESEL:

Nr telefonu kontaktowego:

Adres email:

Przynależność klubowa:

WYRAŹ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH*
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Safesport Paulina Tymicka ul. Jutrzenki 14/4, 20-538 Lublin. Dane będą przetwarzane w celu określenia preferencji lub wymagań i potrzeb w zakresie produktów ubezpieczeniowych i innych produktów finansowych oraz w celu przedstawienia oferty. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.