Organizujesz obóz zagraniczny? Jesteś kierownikiem drużyny i gracie mecz za granicą? Uprawiasz sport indywidualny i sam dbasz o swoje ubezpieczenie podczas zagranicznych turniejów czy zawodów? Czy może udajesz się na zasłużone wakacje? Nie ważne, którą z tych osób jesteś powinieneś pomyśleć o zabezpieczeniu siebie, swoich zawodników oraz kursantów przed następstwami nieszczęśliwego wypadku podczas wyjazdu.

Dlaczego warto o tym pomyśleć? Powodów jest kilka. Zaczynając od faktu, że większość „zwykłych” ubezpieczeń posiada ograniczony zakres terytorialny, co oznacza, ze towarzystwo odpowiada tylko za szkody na terenie RP. Drugim argumentem jest fakt bardzo wysokich kosztów związanych z uzyskaniem nawet zwykłej pomocy doraźnej. Co jeśli niezbędny będzie dłuższy pobyt w szpitalu lub zabieg operacyjny? Oczywiście nikomu tego nie życzymy, jednak zaniedbanie ubezpieczenia w podróży często okazuje się tragiczne w skutkach, co dziwne nie dla naszego zdrowia a dla naszego portfela.

Planując wyjazd pomyśl więc o ubezpieczeniu. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz dostępny poniżej. Na podstawie podanych informacji dopasujemy odpowiednie ubezpieczenie do planowanego wyjazdu.